Matematika Kishercegei

A matematika kishercegei

Iskolánk felsős matematika munkaközössége a FIUMEI-Tehetségnapon minden évben megrendezi a "Matematika Kishercegei" vetélkedőt a megye 6. évfolyamos tanulóinak. A vetélkedő csapatverseny formájában zajlik, talán ezért is nagyon kedvelt a versenyzők körében. A legeredményesebb csapat mindhárom tagja büszkén viselheti a Matematika Kishercege címet.

Matematika Kishercegei 2016 eredmények

Intézmény

Csapat tagok

Helyezés

Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

 

 

Radócz István

Zsigmond Attila

Kovács Máté Bendegúz

1

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk. és NAMI

 

 

Ember Zsófia

Bata Eszter

Szunyogh Binka

2

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Á.I

 

 

Hegedűs Dóra

Horváth Richárd

Morvai Patrik

3

Lehel Vezér Gimnázium

 

 

Forgács Lilla

Bakos Petra

Sánta Dániel

4

Széchenyi Körúti Sportiskolai Ált. Isk és AMI

 

 

Dancza Dániel

Vágó Tibor

Vincze Levente

5

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI

 

 

Hodászy Levente

Hímer József

Mónus Gergely

5

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Á.I

 

 

Emel Gyöngyi

Antal Keve

 Társi Gergely

6

Lehel Vezér Gimnázium

 

 

Szabó Csenge

Ferencsik Erik

Rusvai Zoltán

7

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk. és NAMI

 

 

Ősz Matilda Flóra

Süle Ferenc

Rác Benjámin

8

Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

 

 

Pribély Gábor

Sándor Máté

Radeczki Gábor

9

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

 

 

Ács Dorottya

Munkácsi Adél

Rőczey Sára

10

Versenykiírások 2015

Az alábbi pdf fájlok tartalmazzák a 2015-ös év fiumeis versenyeinek kiírását

A versenyekre nevezni kizárólag ezen az űrlapon lehet.

Versenykiírások 2013

Az alábbi pdf fájlok tartalmazzák a 2013-as év fiumeis versenyeinek kiírását  

A versenyekre nevezni kizárólag ezen az űrlapon lehet.

Matematika Kishercegei 2012

Iskola neve

Tanulók neve

Helyezés

Lehel Vezér Gimnázium

Jászberény

·         Horvát Hilda

·         Németh Balázs

·         Bóta Bálint Bence

I. hely

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,  Szolnok

·         Darabos Máté

·         Kiss Áron

·         Szegfű Patrik

II. hely

Lehel Vezér Gimnázium

Jászberény

·         Gyarmati Zalán

·         Ködöböcz Máté

·         Hoffer Lehel

III. hely

Kassai Úti Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

·         Subicz Gergő

·         Sléder Balázs

·         Pókász Zoltán

IV. hely

Pap Bertalan Ószőlői Általános Iskola

Tiszaföldvár

·         Magyar Boglárka

·         Halászy Eszter

·         Göblyös Gergely István

V. hely

Lehel Vezér Gimnázium

Jászberény

·         Szabó Gréta

·         Tóth Emma

·         Szerdahelyi Virág Panka

VI. hely

UNK. Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Újszász

 

·         Farkas Lilla

·         Földi Emese

·         Miriszlai Beatrix

VII. hely

Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

·         Berényi Gergő

·         Kelemen Patrik

·         Szmatana Alfréd

VIII. hely

Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Tallinn Alapfokú Művészetokt. Intézmény,  Szolnok

·         Nagy Marietta

·         Nyuli Dóra

·         Juhász Patrik

IX. hely

Kassai Úti Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

·         Bozsó Katica

·         Pásztor Csilla

·         Kollár Dorottya

IX. hely

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Szolnok

·         Molnár Milán

·         Nagy Bence

·         Bán Martin

IX. hely

Matematika Kishercegei 2009 eredmények

Az idei versenyen 16 csapat vett részt.

I. hely: Szent-Györgyi Albert Általános Iskola - Szolnok

  • Börcsök Máté
  • Torma Béla
  • Andrási Alex

Felkészítő: Faragóné Szalai Mária

II. hely: Széchenyi krt.-i Ált. Isk. Sportisk. és AMI, Szolnok

  • Csontos Dániel
  • Kemins András
  • Nagy Szabolcs

Felkészítő: Forgácsné Holló Jolán

III. hely: Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok

  • Szecsei Blanka
  • Balogh Márton
  • Nagy Dániel

Felkészítő: Dr. Burkáné Beck Csilla

IV-V. hely: Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok

  • Nguyen Ly Kamilla
  • Petrezselyem Nóra
  • Kálmán Dorina

Felkészítő: Dr. Burkáné Beck Csilla

IV-V. hely: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Szolnok

  • Csikós Aletta
  • Magyar Karina
  • Ujj Zalán

Felkészítők: Héreginé Molnár Emese, Csernák Péterné

VI. hely:  Kassai Úti Általános Iskola, Szolnok

  • Pásztor Bálint
  • H. Szűcs Helga
  • Takács Péter

Felkészítő: Végsőné Márkus Helga

A további helyezések:

Helyezés Kód
7 45/2
8 44/2
9 48/1
10 48/2
11 44/1
12 46/3
13 45/1
14 44/4
15 44/3
16 46/1

Matematika Kishercegei 2008 eredmények

I. helyezett
Széchenyi krt-i Ált. Isk. Szolnok
  • Erdei Milán
  • Darázs Tamás
  • Szolomájer Szabina
Felkészítő: Danczáné Modla Szilvia

II. helyezett
Chiovini Ferenc Ált. Isk. Besenyszög-Tiszasüly
  • Balogh Solt
  • Donkó Károly
  • Kiss Ferenc
Felkészítő: Ecseki Andrásné

III. helyezett

II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Szolnok
  • Pogány Zsombor
  • Veres Tamás
  • Csikós Klaudia
Felkészítő: Szekera Zsuzsanna

IV. helyezett

Petőfi Sándor Ált. Isk. Túrkeve
  • Somogyi Réka
  • Soós Bence
  • Tóth Károly
Felkészítő: Pozsonyiné Vad Ilona

V. helyezett

Szandaszőlősi Ált. Isk. Szolnok
  • Lévai Dániel
  • Liska Enikő
  • Horváth Márton
Felkészítő: Szekera Zsuzsanna

Az elért pontszámok:
  1 2 3 4 5
44/1 4 8 2 9 1
44/2 10 10 10 10 0
44/3 10 10 4 10 0
45/1 2 10 0 10 0
45/2 10 10 4 8 0
45/3 0 10 8 10 0
47/1 0 2 10 5 0
47/2 0 10 8 10 0
47/3 3 2 7 2 0
48/1 10 8 10 10 0
48/2 3 10 10 6 0
48/3 3 10 9 10 1

Matematika Kishercegei 2007 eredmények

I. hely: Széchenyi krt-i Általános Iskola, Szolnok

  • Nagy Titanilla
  • Erős Gabriella
  • Kun Péter
Felkészítő: Forgácsné Holló Jolán

II. hely: Kossuth Lajos Általános Iskola, Mezőtúr

  • Giricz Márton
  • Ádám Tibor
  • Chif Richárd
Felkészítő: Nagy Ferenc

III. hely: Szandaszőlősi Általános Iskola, Szolnok

  • Rodriguez Martin
  • Győrfi Patrik
  • Kalocsai Ákos
Felkészítő: Mihályiné Pap Györgyi