Megyei helyesíró

Versenykiírások 2015

Az alábbi pdf fájlok tartalmazzák a 2015-ös év fiumeis versenyeinek kiírását

A versenyekre nevezni kizárólag ezen az űrlapon lehet.

Versenykiírások 2013

Az alábbi pdf fájlok tartalmazzák a 2013-as év fiumeis versenyeinek kiírását  

A versenyekre nevezni kizárólag ezen az űrlapon lehet.

Megyei helyesíró verseny 2012

Címkék: 

3. évfolyam

h

név

telep.

iskola

felkészítő

dikt.

f.lap

össz.

1

Nagy Dorina Kata

Szolnok

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Rézművesné Mihalovics Ildikó

22

31

53

2

Korpás Lili Virág

Kenderes

Apáczai Csere János Általános Iskola

Vargáné Borók Ilona

23,5

29

52,5

3

Nagy Petra

Szolnok

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola

Dr. Hoksáriné Papp Judit

18,5

30

48,5

4

Kardos Martin József

Kunszent-márton

Általános Művelődési Központ

Bori Jánosné

19,5

28

47,5

5

Erdélyi-Nagy Anna

Szolnok

Kodály Z. Ének-Zenei Ált. Isk. és Tallinn Alapfokú Műv. Int.

Nagyné Hoppál Irén

14

33

47

6

Bartha Dorottya

Szolnok

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Müller Gáborné

17

28

45

7

Kürthy Dóra

Szolnok

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola

Pengő Éva

12

32

44

8

Szabó Fruzsina

Szolnok

Kőrösi Cs. S. Ált. és Konstantin A. Műv. Int.

Dr. Urbánné Nejzer Ida

18,5

23

41,5

9

Bagi Zsófia

Besenyszög

Chiovini Ferenc Ált. Isk. Alapfokú Műv. Int.

Lukácsné Boros Anikó

17

23

40

10

Nagy Dorina

Martfű

József Attila Általános Iskola

Pápainé Molnár Anikó

12

28

40

11

Retter Szabolcs

Szolnok

Fiumei Úti Általános Iskola

Szabó Olga

6,5

33

39,5

12

Kobela Boglárka

Jánoshida

JKI Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény

Majorosné Gerhát Éva

10

28

38

13

Szilágyi Rebeka

Martfű

József Attila Általános Iskola

Rigóné Takács Rita

13,5

24

37,5

14

Szeleczki Anna

Szolnok

Kőrösi Cs. S. Ált. és Konstantin A. Műv. Int.

Sepsiné Rózsa Ildikó

15

22

37

15

Farkas Viktória Julianna

Kenderes

Apáczai Csere János Általános Iskola

Vargáné Borók Ilona

12

25

37

16

Székely Gábor Krisztián

Tiszaroff

Kunhegyesi Ált. Isk., AMI és Szakisk. Tiszaroffi Tagint.

Czimmermanné Bakondi Edit

17,5

19

36,5

17

Dúl Veronika

Szolnok

Fiumei Úti Általános Iskola

Horváthné Frankó Gyöngyi

15

22

37

18

Zajacz Diána

Besenyszög

Chiovini Ferenc Ált. Isk. Alapfokú Műv. Int.

Lukácsné Boros Anikó

14

22

36

19

Holló Éva

Kisújszállás

Arany János Általános Iskola

Ferenczné Subicz Katalin

13

23

36

20

Hajnal Frida

Szolnok

Kőrösi Cs. S. Ált. és Konstantin A. Műv. Int.

Dr. Urbánné Nejzer Ida

9

27

36

 

4. évfolyam

hely

név

település

iskola

felkészítő

dikt.

f.lap

össz.

1.

Bakos Boglárka

Szolnok

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Dr. Fülöpné Libor Mariann

25

41

66

2.

Czikora Fanni

Széchenyi

Széchenyi

Horváth Zoltánné

27,5

36

63,5

3.

Krizsa Alexandra

Szolnok

Fiumei Úti Általános Iskola

Antal Vilma

24

37

61

4.

Nagy Gréta

Túrkeve

Petőfi Sándor Általános Iskola

Csomné Bozóki Edit

24,5

34

58,5

5.

Darók Illés

Karcag

KAIK - Kováts Mihály Tagiskola

Németné Tőkés Éva

22

33

55

6.

Urbán Zsolt

Szolnok

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Dr. Fülöpné Libor Mariann

26

29

55

7.

Fábián Zsombor

Túrkeve

Petőfi Sándor Általános Iskola

Csomné Bozóki Edit

22

31

53

8

Fekete Zoltán

Szolnok

Kőrösi Cs. S. Ált. és Konstantin A. Műv. Int.

Munkácsi Ildikó

27

25

52

9

Kecskés Ádám

Martfű

József Attila Általános Iskola

Szabó Józsefné

24

28

52

10

Burai Klaudia

Mezőtúr

Szent István Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Víghné Vass Anikó

20

32

52

11.

Csorja Viktória

Kenderes

Apáczai Csere János Általános Iskola

Bozsó Györgyné

21

30

51

12.

Ványi Réka

Szolnok

Széchenyi

Pálinkásné Törőcsik Ágnes

21

29

50

13

Pintér Anita

Szolnok

Fiumei Úti Általános Iskola

Abonyiné Szalai Rozina

24,5

25

49,5

14

Langer Mónika

Kunszentmárton

Kunszentmártoni Általános Művelődési Központ

Hegedűs Tünde

22

25

47

15

Nagy Eszter

Szolnok

Belvárosi Általános Iskola

Markiáné Diószegi Judit

20

28

48

16

Zsigmond Laura

Szolnok

Szandaszőlősi Általános Iskola,  Műv. Ház és AMI.

Kocsis Éva

22,5

25

47,5

17

Csibrány Bence

Szolnok

Kőrösi Cs. S. Ált. és Konstantin A. Műv. Int.

Molnár Mónika

21,5

25

46,5

18

Urbán Viktória

Jászapáti

Jászapáti Általános és Alapfokú Műv. Iskola

Utasiné Kónya Ágnes

23

23

46

19

Balázs Anikó Beáta

Szolnok

Kőrösi Cs. S. Ált. és Konstantin A. Műv. Int.

Dudás Erzsébet

17

28

45

20

Sárándi Tilla Zsuzsanna

Fegyvernek

Orczy Anna Általános Iskola Tagintézmény

Bercsényiné Varga Erszébet

26,5

18

44,5

Megyei helyesíró verseny 4. osztály 2011.

Címkék: 

hely

dikt.

feladatlap

össz.

név

település

iskola

felkészítő

1.

18,5

35

53,5

Bóné Anna

Szolnok

Kőrösi Cs. S. Ált. és Konstantin A. Műv. Int.

Fehérné Andrekovics Erzsébet

2

19

30

49

Czifra Dóra

Szolnok

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Dr. Csoórné Kiss Ibolya

3

18

31

49

Budai János

Jászapáti

Jászapáti Általános és Alapfokú Műv. Iskola

Pádár Edit

4

14,5

32

46,5

Krámli Hella

Szolnok

Fiumei Úti Általános Iskola

Csőke Ildikó

5

16

30

46

Mónus Zsófia

Szolnok

Kőrösi Cs. S. Ált. és Konstantin A. Műv. Int.

Fehérné Andrekovics Erzsébet

6

15

31

46

Berecz Enikő

Szolnok

Fiumei Úti Általános Iskola

Csőke Ildikó

7

19

26

45

Mihályi Réka

Szolnok

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Lapocsi Sára

8

17

28

45

Szokoly Fanni

Szolnok

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Tisza Kálmánné

9

15

30

45

Szakács Laura

Kunszentmárton

Kunszentmárton Városi Általános Iskola

Túri Lajosné

10

14

31

45

Zsótér Laura

Szászberek

Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda

Gyáfrásné Nyitrai Katalin

Megyei Helyesíró Verseny 3. osztály 2011.

Címkék: 

Megyei Helyesíró Verseny 3. osztály

Eredmények 

hely

dikt.

flap

össz.

név

település

iskola

felkészítő

1

14,5

39

53,5

Czikora Fanni

Szolnok

Széchenyi Körúti Ált. Isk., Sportiskola és AMI

Horváth Zoltánné

2

15,5

35

50,5

Nagy Gréta

Túrkeve

Petőfi Sándor Általános Iskola

Csomné Bozóki Edit

3

14

34

48

Bakos Boglárka

Szolnok

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Dr. Fülöpné Libor Mariann

4

13,5

33

46,5

Tóth Emese

Szolnok

Kodály Z.Ének-zenei Ált.Isk. és Tallinn A.Műv.Int.

Holczer Andrásné

5

11

35

46

Csorja Viktória

Kenderes

Apáczai Csere János Általános Iskola

Bozsó Györgyné

6

15,5

29

44,5

Simon Kata

Kisújszállás

Arany János Általános Iskola

Geszti Jánosné

7

13

31

44

Krizsa Alexandra

Szolnok

Fiumei Úti Általános Iskola

Antal Vilma

8

12

31

43

Kovács Szabolcs

Szolnok

Kassai Úti Általános Iskola

Dr. Hoksáriné Papp Judit

9

3

39

42

Urbán Viktória

Jászapáti

Jászapáti Általános és Alapfokú Műv. Iskola

Utasiné Kónya Ágnes

10

12,5

29

41,5

Rácz Dóra

Szolnok

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

László Tünde

Megyei helyesíró verseny 2009

Címkék: 
Helyesíró verseny  3. osztály  2009. március 4.
hely név iskola felkészítő
1 Mészáros Ákos Szolnok II. Rákóczi Remeczki Ferencné
2 Szabó Zsombor Szolnok Fiumei Kocsis Andorné
3 Darabos Máté Szolnok Kőrösi Pintérné Bakó Zita
4 Ágotai Enikő Kisújszállás Arany János Halász Julianna
5 Németh Ferenc Szolnok Szandaszőlősi Hornyák Lászlóné
6 Menyhárt Kristóf Szolnok Szent-Györgyi Sesztákné Milota Kornélia
7 László Zsófia Kunszentmárton Városi Hegedűsné Nagy Krisztina
8 Herőczi Éva Szolnok Széchenyi Krt. Palyáné Gyürky Tünde
9 Pásztor Csilla Szolnok Kassai Pengő Éva
10 Nagy Kitti Mezőtúr Városi Kovács Sándorné
11 Richter Anna Tiszaörs Kossuth Nagyné Lendvay Erika
12 Fodor Tamás Törökszentmiklós Bethlen G. Református Rimaszombatiné Agócs Ilona
13 Barta Márk Sándor Törökszentmiklós Kölcsey Görömbei Nóra
14 Timkó Krisztina Zagyvarékas Damjanich Makoviné Jánosi Erika
15 Andó Tamás Szajol Kölcsey Kiss Imréné
16 Kanalas Patrik Tószeg-Vezseny Általános Harkai Györgyné
17 Méhesi Rebeka Rákóczifalva  Hernek Istvánné
18 Fedor Diána Kenderes Apáczai Baranyiné Molnár Erika
19 Décse Tamás Tiszasüly-Besenyszög Chiovini  Sedon Katalin
Helyesíró verseny   4. osztály       2009. március 4.
hely név iskola felkészítő
1 Bacsa Márk Kunszentmárton Városi Bori Jánosné
2 Palik Bence Dávid Szolnok Szandaszőlősi Szalainl Tóth Ibolya
4 Vona Dóra Törökszentmiklós Bethlen G. Református Polgárné Madarasi Zsuzsanna
3 Varga Viktória Szolnok Fiumei Lajkóné Bálint Éva
5 Berényi Viola Tiszasüly-Besenyszög  Chiovini Peszeki Lászlóné
6 Szűcs Nerina Tiszaföldvár Homoki Kiss Péterné
7 Sarkadi Lea Marcella Kenderes Apáczai Lipcseiné Koncz Katalin
8 Kovács Zsolt Tószeg-Vezseny Általános Harkai Györgyné
9 Hernádi Gréta Szolnok Kodály Joó Enikő
10 Kiss Krisztina Szolnok II. Rákóczi Kiss Andrásné
11 Molnár István Rákóczifalva  Kecskés Istvánné
12 Kudrjávcev Gabriella Szolnok Kassai Dr. Hoksáriné Papp Judit
13 Ecseki Luca Szolnok Szent-Györgyi Pestiné Dudás Ágnes
14 Pallai Zsolt Szolnok Kőrösi Petrik Lászlóné
15 Nagy Barbara Törökszentmiklós Kölcsey H.Tóthné Nagy Katalin
16 Cs.Nagy Eszter Kisújszállás Arany János Ferenczné Subicz Katalin
17 Szávuly József Szolnok Kőrösi-Mátyás telephely Fekete Istvánné
18 Rác Ilona Terézia Mezőtúr Városi Bíróné Dragán Enikő
19 Lénárt Noémi Szajol Kölcsey Kállai Sándorné
20 Nagy Diána Tiszaörs Kossuth Törökné Csepregi Erika